המרכז לאילוף וטיפול בהתנהגות הכלב נבנה מתוך מחשבה עמוקה על צרכיו של הכלב, בריאותו הגופנית והנפשית גם כאשר אינו נמצא עם משפחתו.

כאשר אנו ניגשים לאבחן ולטפל בבעיות התנהגות בכלבים אנו נתקלים לעיתים במגוון בעיות התנהגות מורכבות הדורשות התייחסות מיוחדת, טכניקות עבודה שונות ועבודה יומיומית עם הכלב.

כמו כן ישנה חשיבות עצומה לעבודה במסגרת מתקן מיועד, מתוך הבנה שעלינו ליצור בצורה מבוקרת מגוון מצבים שונים בהם אתם נתקלים בחיי היומיום על מנת להתמודד עימם ולפתור אותם.

למשל, כחלק מכלי הטיפול אנחנו מגדלים אצלנו במרכז חתולים, תפקידם לסייע לכלבים עם תוקפניות כלפי חתולים ללמוד להתעלם ואולי אפילו להתחבר עימם.
הרכבנו להקה טיפולית, צורת עבודה זו חיונית מאוד והיא מסייעת לכלבים אשר פוחדים מכלבים אחרים או ריאקטיבים לכלבים אחרים , כלבים אשר ננטשו בגיל צעיר ותקופת הסוציאליזציה הכלבית שלהם לא התרחשה כפי שהייתה אמורה והם מתקשים בתקשורת כלבית נכונה.
כמו כן להקה טיפולית מסייעת לכלבים לרכוש ביטחון עצמי וחברתי מתוך הביטחון שהם שואבים מהלהקה.

אנחנו מאמנים במתקן כלבים אשר מגלים תגובתיות יתר לעצמים זזים כגון אופנועים, אופניים, סקייטבורד וכדומה.
כמו כן מרגילים כלבים אשר מפחדים מנסיעות ברכב בצורה מבוקרת מתוך חוויות חיוביות ונעימות.

העבודה בתוך מתקן מגודר ומאובטח חיונית לנו מאוד, כך למעשה אנחנו יכולים לאפשר לכלבים להיות חופשיים בזמן אימון וללכוד התנהגויות רצויות על מנת לחזק אותן.
דיוק ושעות עבודה רבות הן תנאי חיוני להצלחת התהליך.

כחלק מטיפול בבעיות התנהגות במסגרת פנסיון חשוב מאוד שהמשפחה תגיע לבקר את הכלב, להתאמן יחד איתו ואתנו על מנת להכשיר את הכלב לקראת חזרתו הביתה.
כאשר הכלב מוכן לשוב לחיק משפחתו אנו ממשיכים ללוות אתכם בתהליך בביתכם.

תהליך ההטמעה והשימור נעשה במסגרת הביתית שלכם ע"י ליווי של אחד מאנשי צוות המרכז יחד עם כל בני הבית.
ניסיוננו מלמד שתהליך מסוג זה מסייע לקדם תהליכים מורכבים בצורה טובה ויעילה, והוכיח כי תהליך כזה מניב תוצאות מעולות וארוכות טווח.

ניתן לאלף את הכלב גם אם רק לצרכי משמעת ופקודות בתנאי פנסיון.

בעלים המעוניינים מראש בתהליכים מסוג זה מוזמנים ליידע את הצוות מראש, ואנחנו נשמח להרכיב עבורכם תכנית עבודה וללוות אתכם בתהליך.

ניתן לשלב את שהות הכלב במרכז עם נסיעתכם לחו"ל, כך שבזמן שאתם בחופשה הכלב לומד את כל הדרוש, נהנה ממשחקים עם חברים, שגרת טיולים יומית, ואהבה המורעפת עליו מכל חברי הצוות.

 

לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות לחצו כאן